Novexpert Lip’Up 8ML

Novexpert Lip’Up 8ML

Lekë 2,620.00
Title:  
Shkëlqyes dhe hidratues për buzët.

8 ml

I jep volum buzëve, ushqen, zbut, hidraton dhe ka veti anti rrudhë.
100% me përbërës natyralë dhe organikë.

Përmbajtja:

  • Ekstrakte alge nga Alaria Esculenta- booster i kolagjenit dhe acid hialuronik.
  • Bisabolol – veti zbutëse dhe kundër hiperpigmentimeve.
  • Gjalp Shea – veti qetësuese dhe hidratuese.
  • Ekstrakt Coccinia Indica.
  • Acid Hialuronik.
  • Tocopherol – Vitamine E marre nga Soja.
  • Vaj Argani.

Aplikohet në buzë dhe mund ta pershtatësh në 2 variante:

  • Opsioni 1 për efekt MAT: aplikohet Lip’Up lihet për 15 minuta dhe më pas aplikohet buzëkuqi sipër
  • Opsioni 2 për efekt GLOSSY: aplikohet në fillim buzëkuqi që perdorni zakonisht dhe më pas aplikohet direkt Lip’Up.
Mund të aplikohet disa herë gjatë ditës.

Shiko edhe