Novexpert Masque Triple Black * 70 G

Novexpert Masque Triple Black * 70 G

Lekë 2,500.00
Title:  
Maskë eksfoliuese për lëkurë mikse në të yndyrshme.

70 g

Novexpert Trio-Zinc Organic Triple Black Mask 70g është një maskë fytyre për lëkurën e yndyrshme dhe/ose me njolla.

  • Formula e saj e bazuar në një treshe përbërësish aktivë të zinj pastrues (argjilë + qymyr + pudër lavë) e shoqëruar me zink kundër papërsosmërisë siguron lëkurë të pastër dhe të freskët në 10 minuta.
  • Testuar dermatologjikisht. Vegane.

Lëreni për 10 minuta më pas shpëlajeni me ujë të vakët.
Shmangni zonën e syve.

Shiko edhe