Nuxe Aroma-Perfection Masque Thermo-Actif Desinstructurant * 40 ML

Nuxe Aroma-Perfection Masque Thermo-Actif Desinstructurant * 40 ML

Lekë 2,000.00
Title:  
Maskë eksfoliuese, e cila përmirëson teksturën e lëkurës.

40 ml

NUXE Aroma-Perfection Thermo-Active Mask ka një efekt eksfolues,ngrohës dhe përmirëson strukturën e lëkurës.

E përshtatshme për lëkurë të kombinuar dhe të yndyrshme. 

Maska me tre efekte siguron një pamje të pastër dhe të freskët. 

  • Pluhuri që aktivizon nxehtësinë, pjesë përbërëse e maskës, ngroh butësisht lëkurën, hap dhe pastron poret e bllokuara. 
  • Farat e Jojobës dhe Ekstraktet e Kikirikut pastrojnë butësisht lëkurën dhe përmirësojnë strukturën e lëkurës. 
  • Kaolina thith yndyrën e tepërt dhe parandalon shkëlqimin e tepërt të lëkurës.

Aplikojeni maskën 2-3 herë në javë në lëkurë të lagur. 

Lëreni për 2-3 minuta, masazhoni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të ftohtë.

Shiko edhe