Nuxe Hydrating Enhancing Self-Tan * 100 ML

Nuxe Hydrating Enhancing Self-Tan * 100 ML

Lekë 3,200.00
Title:  
Locion fytyre dhe trupi me efekt auto-bronzant.

100 ml

Nuxe Hydrating Enhancing Self-Tan krijon një shkëlqim të bronztë nga koka tek këmbët, në vetëm 2 orë, pa u ekspozuar në diell. 

Tekstura e tij e mëndafshtë është ideal për aplikim në fytyrë dhe trup. Përhapet dhe përthithet lehtë nga lëkura dhe nuk lë ndjesi të yndyrshme në të.

Perlat e florinjta ndërveprojnë me dritën dhe reflektojnë një ndricim rrezatues.

 • Glicerina botanike, Uji nga bima e Zymbylit dhe derivatet e Arrës së Kokosit e mbajnë lëkurën të hidratuar.
 • Kombinimi i këndshëm i fragrancave të Vaniljes, Portokallit dhe bimës Tiare e bëjnë të parezistueshëm.

 • Aplikoje në përditshmëri në trup dhe fytyrë, duke shmangur zonën rreth syve.

  Lani duart pas aplikimit.

  Ideal për përdorim gjatë gjithë vitit.

   

  Shiko edhe