Nuxe Merveillance Expert Serum Lift-Tenseur * 30 ML

Nuxe Merveillance Expert Serum Lift-Tenseur * 30 ML

Lekë 6,200.00
Title:  
Serum anti-rrudhë për lëkurë të maturuar.

30 ml

Ky serum kundër plakjes me Daylily Oléoactif® lufton rrudhat e theksuara dhe humbjen e qëndrueshmërisë. Serumi zbut menjëherë lëkurën dhe duket e tërhequr për tetë orë. Ditë pas dite, linjat e dukshme mbushen dhe lëkura ndihet më e fortë.

Përbërësit kryesorë aktivë natyralë:

  • Kompleksi Daylily Oléoactif®;
  • Lëvorja e Mëndafshit;
  • Acidi Hialuronik Natyral.

Aplikoni Sérum Merveillance® Expert në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të pastruar në mënyrë perfekte.

Shiko edhe