Nuxe Refreshing After Sun Lotion * 200 ML

Nuxe Refreshing After Sun Lotion * 200 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Qumësht freskues, për fytyrën dhe trupin, pas ekspozimit në diell.

200 ml

Nuxe Refreshing After Sun Lotion, për fytyrën dhe trupin, është ideal për lëkurat e tejnxehura pas një dite në diell. Me një teksturë të lehtë, përthithet lehtë nga lëkura dhe ndihmon në riparimin, zbutjen e saj duke lënë një ndjesi freskie. Gjithashtu forcon dhe zgjat kohën e ngjyrës së bronztë të përftuar.

  • Ektraktet bimore të Orizit, Rozmarinës dhe Vitamina E me vetinë e tyre antioksidante, mbrojnë lëkurën nga fotoplakja.
  • Ekstraktet e lules Kau Pe, të njohur për vetitë e tyre zbutëse, qetësojnë ndjesitë e skuqjes dhe të parehatisë të lëkurës.
  • Glicerina dhe Uji nga bima e Zymbylit e mbajnë lëkurën të hidratuar.
  • Kombinimi i këndshëm i fragrancave të Vaniljes, Portokallit dhe bimës Tiare e bëjnë të parezistueshëm.
  • Ekstrakti nga farat e bimës Carob aktivizon dhe rrit kohëzgjatjen e nxirjes.

Rezistent ndaj ujit dhe djersitjes.


Aplikojeni qumështin e pas-diellit në mbrëmje, pas ekspozimit në diell, si edhe pas përfundimit të pushimeve.

Për të gjitha tipet e lëkurës.

  • Fotostabël.
  • Pa alkool.
  • Jo komedogjenik.
  • Pa parabene.

Shiko edhe