Nuxe Reve De Miel Gel Lavant Surgras * 400 ML

Lekë 2,600.00
Title:  
Xhel pastrues ultra delikat për fytyrë dhe trup.

400 ml

Nuxe Reve De Miel Gel Lavant Surgras është një xhel pastrues, i butë dhe delikat, për fytyrën dhe trupin, me Mjaltë dhe Vaj Luledielli. 

  • Kujdeset për lëkurën e thatë dhe të ndjeshme në përditshmëri, duke respektuar filmin hidro-lipidik. 
  • Pastron fytyrën dhe trupin pa e tharë lëkurën . 
  • Pas përdorimit lë një ndjesi të butë dhe aromë të këndshme.

Aplikoni një sasi të vogël produkti në lëkurë të njomë, në mëngjes dhe/ ose në mbrëmje.

Masazhojeni lëkurën me butësi.

Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për fytyrën dhe trupin.

Shiko edhe