Nuxe Reve De Miel Lip Stick 4 GR

Lekë 1,000.00
Title:  
Lipstik për hidratimin e buzëve të thata dhe të dëmtuara.

4 gr

Nuxe Reve De Miel Lip Stick është një lipstik super hidratues për buzët e thara dhe të dëmtuara.
Kjo veti mundësohet nga vajrat esenciale të lulediellit, makadamias, vajit të bajames, ekstraktit të elbit, vajit të arganit dhe gjalpit Shea, duke siguruar që buzët tuaja të marrin vetëm trajtimin më të mirë.
Aplikojeni tek buzët sa herë të jetë e nevojshme.

Shiko edhe