Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lipstick * 4 G

Nuxe Sweet Lemon Moisturizing Lipstick * 4 G

Lekë 1,100.00
Title:  
Zbutës buzësh me veti hidratuese.

4 g

Dashuri me shikim të parë me balsamin hidratues të buzëve ORGANIC* & Vegan dhe aromën e tij të parezistueshme të limonit.

Tekstura e tij e shkrirjes ndijore dhe oferta e aromës së lezetshme do t'i bëjnë buzët të lëmuara shumë.

Duke u bazuar në ekspertizën e Laboratoire NUXE për kujdesin e buzëve, ky balsam buzësh ka veti hidratuese dhe mbrojtëse për t'u kujdesur për buzët e thata ose të ndjeshme çdo ditë.

Që nga aplikimi i parë, buzët janë të ushqyera, të buta dhe të qetësuara. Për 100% të vullnetarëve, ndjesia e shtrëngimit zhduket, buzët ndjehen rehat dhe mbrohen nga faktorët e jashtëm të ashpër (era, i ftohti, etj.).

Buzëve iu rikthen bukurinë e tyre natyrale!


Aplikoni balsamin e buzëve në buzët dhe konturin e buzëve sa herë që është e nevojshme.

Shiko edhe