Organic Shop Body Scrub Belgian Chocolate & Sugar * 250 ML

Lekë 600.00
Title:  
Skrab delikat trupi me çokollatë dhe sheqer organik.

250 ml

Organic Shop Body Scrub Choco & Sugar është një skrab delikat trupi, i përbërë nga ekstrakte të Çokollatës Organike dhe Sheqer Organik. Ai ndihmon në eksfoljimin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe pastrimin e lëkurës, duke eleminuar papastërtitë nga poret. Ai jep një aromë të këndshme çokollate, e cila stimulon energjinë dhe përmirëson humorin.

  • Kristalet e vogla të sheqerit, duke u shkrirë në temperaturë e trupit, ndihmojnë në pastrimin e lëkurës pa e gërvishtur apo acaruar atë.
  • Gjalpi Shea dhe ai i Arrës së Kokosit e ushqejnë dhe hidrtaojnë lëkurën.

E rigjallëron lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie dhe butësie.

Pa paraben. Pa silikon.


Masazhoni lehtë një sasi të majftueshme skrabi në lëkurë të njomë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Aplikojeni 2 deri në 3 herë në javë për rezultate më të mira.


Shiko edhe