Organic Shop Body Scrub Mango & Sugar * 250 ML

Lekë 600.00
Title:  
Skrab delikat trupi me mango dhe sheqer organik.

250 ml

Organic Shop Body Scrub Mango & Sugar është një skrab delikat trupi, i përbërë nga ekstrakte të Mangos dhe Sheqer Organik.

Ai ndihmon në eksfoljimin e qelizave të vdekura dhe pastrimin e lëkurës, duke eleminuar papastërtitë nga poret. Ai jep një aromë të këndshme cokollate, e cila stimulon energjinë dhe përmirvson humorin.

  • Kristalet e vogla të sheqerit, duke u shkrirë në temperaturë e trupit, ndihmojnë në pastrimin e lëkurës pa e gërvishtur apo acaruar atë.
  • Gjalpi Shea dhe ai i Arrës së Kokosit e ushqejnë dhe hidrtaojnë lëkurën.

E rigjallëron lëkurën, duke lënë një ndjesi freskie dhe butësie. 

Pa paraben. Pa silikon.


Masazhoni lehtë një sasi të mjaftueshme skrabi në lëkurë të njomë dhe më pas shpëlajeni me ujë.

Aplikojeni 2 deri në 3 herë në javë për rezultate më të mira.


Shiko edhe