Organic Shop Organic Coffee Face Gommage * 75 ML

Organic Shop Organic Coffee Face Gommage * 75 ML

Lekë 450.00
Title:  
Skrab delikat fytyre.

75 ml

Organic Shop Organic Coffee Face Gommage  pastron thellësisht lëkurën, largon qelizat e vdekura dhe i jep asaj një butësi luksoze dhe teksturë të mëndafshtë. 

Gjithashtu hidraton për një periudhë të gjatë lëkurën. 

Kafeja Organike dhe Ekstrakti limonnik tonifikojnë, freskojnë dhe rinovojnë pamjen tuaj..

Aplikoni skrabin në lëkurën e lagur me një lëvizje të lehtë masazhuese, më pas shpëlajeni me ujë. 

Përdoreni 1-2 herë në javë. 

  • Mos e përdorni në lëkurë të irrituar. 
  • Ndërpriteni nëse shfaqet acarim. 
  • Shmangni kontaktin me sytë. 
  • Vetëm për përdorim të jashtëm.

Shiko edhe