Organic Shop Organic Coffee & Silk Face Cream Mask * 75 ML

Organic Shop Organic Coffee & Silk Face Cream Mask * 75 ML

Lekë 450.00
Title:  
Maskë anti-rrudhë dhe rigjallëruese e fytyrës.

75 ml

Organic Shop Organic Coffee & Silk Face Cream Mask është një maskë përtëritëse e fytyrës që do ta bëjë lëkurën tuaj të butë dhe të zhdërvjellët, si dhe do të parandalojë rrudhat e parakohshme. Maska përmban ekstrakt Kafeje Jeshile, e cila ka një efekt të fortë kundër moshës, dhe ekstrakte dhe vajra të tjerë natyralë që hidratojnë, ushqejnë dhe mbrojnë lëkurën.

  • Ekstrakti i Kafesë Jeshile vlerësohet për efektin e tij kundër rrudhave dhe rigjallërimit. Përmirëson mikroqarkullimin dhe ndihmon për të hequr qafe lagështinë e tepërt dhe toksinat, zvogëlon ënjtjen, zbut linjat e imëta dhe zvogëlon rrudhat më të thella.
  • Efekti i ekstraktit të kafesë plotësohet nga Vaji i Mëndafshit (proteina mëndafshi e hidrolizuar). Përmirëson strukturën e lëkurës, rikthen qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj natyral, barazon tonin e lëkurës dhe ju jep një pamje të freskët dhe me shkëlqim.

Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. 

Lëreni për 10 minuta. S

hpëlajeni ose hiqni mbetjet me një pecetë të lagur.

Shiko edhe