Organic Shop Organic Ginger & Cherry Face Scrub * 75 ML

Organic Shop Organic Ginger & Cherry Face Scrub * 75 ML

Lekë 450.00
Title:  
Skrab delikat për fytyrën.

75 ml

Organic Shop Organic Ginger & Cherry Face Scrub eksfoljon butësisht lëkurën duke ndihmuar në rinovimin, rigjenerimin dhe përmirësimin e strukturës dhe pamjes së lëkurës. 

Xhinxheri organik dhe Ekstraktet organike të Qershisë hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën nga brenda jashtë duke e bërë atë jashtëzakonisht të lëmuar, të freskët dhe me një shkëlqim të bukur.

Aplikojeni këtë skrab në lëkurën e lagur të fytyrës me një lëvizje të lehtë masazhuese dhe më pas shpëlajeni me ujë. 

Përdoreni 1-2 herë në javë.

Shiko edhe