Saforelle Soin Lavant Doux *  250 ML

Saforelle Soin Lavant Doux * 250 ML

Lekë 1,300.00
Title:  
Pastrues Intim.

250 ml

Saforelle Gentle Cleansing Care është e formuluar për lëkurën e ndjeshme dhe të irrituar. 

  • Veprimi i saj pastrues zbut kruarjet dhe diskomfortin.
  • Formula e saj e pasur me lipide dhe me një pH alkalin respekton balancën natyrale të lëkurës dhe e bën perfekte për përdorim të përditshëm.
  • Gjinekologët kanë rekomanduar Saforelle, produktin lider për higjenën intime, prej më shumë se 20 vjetësh.
  • Pa sapun, pa paraben, pa agjentë ngjyrues, pa fenoksietanol.
  • E testuar klinikisht nga gjinekologet dhe dermatologet.


Mund të përdoret si një sapun i lëngshëm. Shkumojeni dhe shplajeni mirë. Mund të përdoret një ose dy herë në ditë.