Sedacist *60

Sedacist *60

Lekë 2,000.00
Title:  
Suplement ushqimor që ndihmon në mirëqënien e traktit urinar.

60 kapsula

Suplement ushqimor, që parandalon cistet dhe mirëmban rrugët urinare, në sajë të përbërësve të saj:

  • Ekstrakte të Lëngut të Boronicës me efekt kurues dhe parandalues të infeksioneve bakateriale të traktit urinar.
  • D-Manoza bllokon fiksimin e baktereve në muret e traktit urinar dhe frenon shfaqjen e infeksioneve.
  • Inulina ruan florën bakteriale të organizmit dhe redukton bakteret shkaktare të infeksioneve.
  • Ekstrakt i Bimës së Mëllagës me veti antimikrobike, parandalon infeksionet.

Këshillohet përdorimi i 1 ose 2 kapsulave në mëngjes dhe 1 ose 2 kapsulave në darkë me një sasi të konsiderueshme uji, midis vakteve.

Konsultohuni me mjekun tuaj në rast se vuani nga ndonjë sëmundje.

Shiko edhe