So Eco Gentle Facial Buffer

Lekë 500.00
Title:  

Disketë pambuku për pastrimin e fytyrës.

-

Krijoni lëkurë të shëndetshme dhe të shndritshme me tamponin e butë të fytyrës So Eco! I dizenjuar me 100% pambuk natyral, heq butësisht dhe në mënyrë efektive papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe grimin për lëkurë të pastruar dhe të rifreskuar. Ideale edhe për lëkurat e ndjeshme, kjo disketë mund të përdoret çdo ditë. Duke kombinuar butësinë e pambukut natyral dhe vetitë eksfoluese të lirit, ky aksesor për kujdesin e lëkurës largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe papastërtitë, duke krijuar një pamje të freskët dhe me shkëlqim. Ky tampon është i lehtë për t'u përdorur dhe mund të kombinohet me pastruesin tuaj të preferuar për një rutinë të përmirësuar të kujdesit të lëkurës. Fijet natyrale të tamponit eksfolojnë në mënyrë delikate lëkurën tuaj dhe lëvizja e butë e masazhit ndihmon në përmirësimin e qarkullimit të gjakut, duke nxitur një ndjenjë relaksi.

Shiko edhe