Topicrem Gommage Douceur * 200 ML

Topicrem Gommage Douceur * 200 ML

Lekë 2,500.00
Title:  
Skrab eksfoliues delikatt për lëkurë të ndjeshme.

200 ml

Topicrem Gommage Douceur eksfolion, zbut dhe rafinon strukturën e lëkurës.
Scrub-i i butë, i pasuruar me mikrorruaza Jojoba pa sapun, heq butësisht qelizat e vdekura, zbut dhe rafinon strukturën e lëkurës ndërsa e pastron butësisht. 

  • Respekton lëkurën e ndjeshme: Pjesëzat Jojoba eliminon qelizat e vdekura pa e sulmuar lëkurën. 
  • Glicerina ushqen dhe hidraton lëkurë.

I testuar dermatologjikisht. Pa sapun.
Indikohet për:
Adoleshent, i rritur.
Lëkurat e ndjeshme.

Aplikojeni 1 ose 2 herë në javë në lëkurën e lagur, duke e masazhuar butësisht në fytyrë, më fuqishëm në trup dhe më pas shpëlajeni.

Shiko edhe