Topicrem Hydra + Eau Micellaire Douceur * 200 ML

Topicrem Hydra + Eau Micellaire Douceur * 200 ML

Lekë 1,200.00
Title:  
Ujë micelar, efektiv për heqjen e make-up dhe pastrimin e fytyrës.

200 ml

Topicrem Hydra + Eau Micellaire Douceur pastron në mënyrë efektive dhe heq make-up nga lëkura. Pastron butësisht lëkurën dhe sytë e ndjeshëm dhe largon grimcat e ndotjes, heq make-up-in, madje edhe grimin e papërshkueshëm nga uji.

Formula e tij përmban Glicerinë dhe Betainë për ta lënë lëkurën të hidratuar, të pastër dhe të freskët.

I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht në lëkurë dhe sy të ndjeshëm.

Aplikojeni 1 deri në 2 herë në ditë duke përdorur një tampon pambuku në fytyrë, sy dhe qafë. Pa shpëlarje.

Shiko edhe