Topicrem Soin Matifiant * 40 ML

Topicrem Soin Matifiant * 40 ML

Lekë 2,110.00
Title:  
Krem matifikues për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

40 ml

Topicrem Soin Matifiant është një krem-xhel me efekt balancues të sebumit, zvogëlues i madhësisë së poreve, si edhe kundër ndotjes. 

Ideal për lëkurë të ndjeshme, mikse deri në yndyrshme me tendencë për akne.

  • Falë Pudrës mikro-absorbuese dhe Glukonatit të Zinkut, ky xhel-krem i freskët matifikon lëkurën për 10 orë, absorbon sebumin e tepërt dhe shtrëngon poret. Mbron nga ndotja. Hidraton.
Për një lëkurë të pastër, të mëdafshtë dhe rrezatuese.

Jo komedogjenik.

Testuar dermatologjikisht.

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në fytyrë dhe qafë.

Shiko edhe