Trace Minerals Ashwagandha Gummies * 60

Trace Minerals Ashwagandha Gummies * 60

Lekë 3,700.00
Title:  
Suplement ushqimor, i cili promovon relaksim nervor dhe gjumë të qetë.

60 tableta

Trace Minerals Ashwagandha Gummies është një suplement ushqimor që nxit relaksimin nervor dhe gjumë të qetë.

  • Ashwagandha është treguar se mbështet nivele të shëndetshme të kortizolit dhe kështu mund të ndihmojë në lehtësimin e simptomave të stresit nga jeta e përditshme.
  • Përveç kësaj, mund t'ju ndihmojë të bini në gjumë më shpejt, të mbani gjumin e pandërprerë dhe të përmirësoni cilësinë e përgjithshme të gjumit.
  • Ashwagandha përfshihet si një "adaptogjen", i cili ndihmon trupin të përshtatet me stresin tipik të përditshëm.

Përtypni 2 gummies deri në 3 herë në ditë vetëm ose gjatë vaktit dhe me shumë lëngje.

Shiko edhe