Uriage Age Lift Revitalizing Night Smoothing Cream * 40 ML

Uriage Age Lift Revitalizing Night Smoothing Cream * 40 ML

Lekë 4,900.00
Title:  
Krem inovativ kundër rrudhave që zbut dhe forcon të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.

40 ml

Uriage Age Lift Revitalizing Night Smoothing Cream vepron njëkohësisht në rrudhat, qëndrueshmërinë dhe përmirëson oksigjenimin qelizor. Pas zgjimit, tiparet janë më të qetë. Lëkura është më e lëmuar, më e fortë dhe e rigjallëruar. Konturet e fytyrës janë të përcaktuara më mirë, dhe çehrja është e njëtrajtshme dhe e ndritshme.

Përbërësit aktivë të njohur kundër plakjes: [RETINOL + ACIDI HIALURONIK + VITAMINA C & E]

  • Formula e tij e pasuruar me përbërës aktivë kundër plakjes [retinol + acid hialuronik] zvogëlon pamjen e linjave të holla dhe rrudhave, lufton humbjen e tonit dhe mungesën e qëndrueshmërisë dhe rikthen vitalitetin dhe shkëlqimin.
  • Ky krem nate kundër plakjes me vitamina C dhe E detoksifikon** dhe e barazon lëkurën, duke e lënë atë të shkëlqyeshëm dhe me shkëlqim.
  • Formulë e pasuruar me Gjalpë Shea për lëkurë të zhdërvjellët dhe të hidratuar të qëndrueshme.
  • Uji Termal Uriage zbut dhe qetëson të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.

Aplikojeni kremin në të gjithë fytyrën çdo mbrëmje.

Shmangni kontaktin me sytë. 

Në rast pickimi, shpëlajeni tërësisht.

E testuar nën kontroll dermatologjik.

Shiko edhe