Uriage Age Protect Multi Action Night Cream Peel *50 ML

Uriage Age Protect Multi Action Night Cream Peel *50 ML

Lekë 4,800.00
Title:  
Krem nate hidratues dhe me veti anti-rrudhë dhe efekt peeling.

50 ml

Ky krem i butë vepron gjatë natës për një efekt peeling, ndihmon në zvogëlimin e rrudhave, ndriçon lëkurën, rafinon strukturën e lëkurës dhe redukton njollat.

  • Parandalon dhe korrigjon shenjat e plakjes. Redukton shfaqjen e linjave të holla dhe rrudhave, lufton humbjen e qëndrueshmërisë dhe mungesën e tonusit, ndihmon në parandalimin e njollave të errëta dhe rikthen vitalitetin dhe shkëlqimin e lëkurës.
  • AHA vepron në mënyrë të sigurt gjatë natës për një efekt peeling dhe një veprim në rrudhat dhe njollat e errëta.
  • Përmirëson oksigjenimin e qelizave.
  • Mbron lëkurën nga ndotësit duke rritur sistemin e saj të detoksifikimit.
  • Hidraton lëkurën, i pasuruar me ujë termal Uriage dhe dyllëra bimorë (Akacie, Luledielli, Lule Prairie) për lëkurë të zhdërvjellët dhe të hidratuar.

Të aplikohet në mbrëmje 1 ose 2 herë në javë në lëkurë të pastër dhe të thatë në mënyrë perfekte. Shmangni kontaktin me sytë. 

Shiko edhe