Uriage Creme Lavante * 500 ML

Uriage Creme Lavante * 500 ML

Lekë 2,650.00
Title:  

Një produkt pastrues dhe ushqyes 2-në-1 i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato të ndjeshme. 

500 ml

Uriage Creme Lavante është një produkt pastrues dhe ushqyes 2-në-1 i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë edhe ato të ndjeshme. 

  • Formuluar me Glicerinë, e cila mbron lëkurën nga acarimet e mjedisit dhe Ujë Termal Uriage, i cili lehtëson ndjesitë e diskomfortit. Me një aromë të këndshme, ky krem pastrues dhe ushqyes 2 në 1 e lë lëkurën të pastër në mënyrë të përsosur, të butë dhe të hidratuar.
  • Baza e saj pastruese pa sapun eliminon të gjitha papastërtitë, ndërsa përbërësit ushqyes ruajnë ekuilibrin dhe komoditetin e lëkurës.


Aplikoheni në lëkurën e lagur dhe masazhojeni derisa të formojë një shkumë, pastaj shpëlajeni.

Shiko edhe