Uriage Depiderm Anti Brown Spot Spf 50+ * 30 ML

Lekë 3,750.00
Title:  
Krem mbrojtës që ndihmon në parandalimin e shfaqjes së njollave dhe mbron zonat që i janë nënshtruar trajtimeve dermatologjike (lazer, peeling sipërfaqësor)

30 ml

Anti-Brown Spot Daytime Care SPF50+ ndihmon në parandalimin e shfaqjes së njollave dhe mbron zonat që i janë nënshtruar trajtimeve dermatologjike (lazer, peeling sipërfaqësor etj.).

  • Veprimi korrigjues dhe efekti mbulues që ofron minimizon imperfeksionet e shkaktuara nga pigmentimi.
  • Formula përfshin Ujin Termal Uriage që hidraton lëkurën dhe ruan barrierën duke lënë një lëkurë të butë dhe efekt jo-ngjitës.
  • Mbron lëkurën nga rrezet UVA-UVB dhe radikalet e lira për të parandaluar shfaqjen e njollave.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Jo-komedogjenik.
  • Pa aromë.


Para ekspozimit në diell, vendosni një sasi të mjaftueshme në fytyrë, dekolte dhe duar për të mbuluar plotësisht zonat e ekspozuara.

Shiko edhe