Uriage Eau Thermal Water Cream Tinted Compact SPF 30 * 10 GR

Lekë 2,500.00
Title:  
 Krem kompakt që hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën në të njëjtën kohë. 

10 gr

Uriage Water Cream Tinted Compact është një krem kompakt që hidraton, mbron dhe unifikon lëkurën në të njëjtën kohë.

  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  •  Ofron teksturë natyrale dhe gjithashtu një aromë të këndshme dhe të freskët. 
  • Shërben si mburojë kundër ndotjes dhe në të njëjtën kohë është i pasur me filtrat minerale UV për mbrojtjen UVA/UVB.

Përbërësit aktivë:

  • Uji termal Uriage
  • Kompleksi i filtrave UVA-UVB
  • Vitamin C dhe E
  • Acid Hyaluronik

Aplikoni një sasi të vogël mbi sfungjer dhe vendoseni në zonën që doni të mbuloni. Më pas vendoseni në të gjithë fytyrën pa harruar edhe dekolten e qafën.

Shiko edhe