Uriage Eau Thermale Night Water Mask * 50 ML

Lekë 2,200.00
Title:  
Maskë unike nate me një teksturë xheli ultra të lehtë.

50 ml

Fuqia hidratuese e ujit termal në Uriage Eau Thermale Night Water Mask me një teksturë xheli ultra të lehtë. 

Lëkura mbetet plotësisht e hidratuar, elastike dhe e butë.

  • Ndihmon në rindërtimin e barrierës së lëkurës për të ruajtur nivelet optimale të hidratimit. Ekstrakti antioksidues Edelweiss e lë lëkurën e freskët dhe rrezatuese.
  • Krijon një film sipërfaqësor dhe gradualisht lëshon agjentët hidratues.
  • Rivendos efektin pengesë për të kufizuar dehidratimin.


  • Aplikoni një shtresë të hollë çdo mbrëmje në fytyrën e pastruar. Lëreni përgjatë gjithë natës. 
  • Shpëlajeni kur zgjoheni me ujë micelar ose spërkatni fytyrën tuaj me ujë termal Uriage për të zgjatur hidratimin.

Shiko edhe