Uriage GYN-Phy Intimate Hygiene Refreshing Cleansing Gel *200 ML

Uriage GYN-Phy Intimate Hygiene Refreshing Cleansing Gel *200 ML

Lekë 1,550.00
Title:  
GYN-PHY pastron butësisht, garanton efektivitet anti-irritim dhe ruan ekuilibrin natyror të florës intime.

200 ml

GYN-PHY pastron butësisht, garanton efektivitet anti-irritim dhe ruan ekuilibrin natyror të florës intime.

  • Ky produkt është formuluar posaçërisht për higjienën e përditshme të mukozave intime.
  • Kompleksi pastrues Glyco-Gyn (gliko-esteret dhe gliko-flavonoidët e Edelweiss) ofron veprim pastrues të butë pa shkaktuar thatësi.
  • Acidi laktik dhe kompleksi i tij pastrues inovativ, ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit natyror të florës intime.
  • pH fiziologjik e përforcon këtë veprim.

Përbërësit aktivë:

  • Ujë termal Uriage.
  • GLYCO-GYN complex.
  • Acid Laktik.
  • Pa sapun.
  • Hipoalergjik.
  • Testuar nën mbikëqyrje gjinekologjike.

Përdoreni çdo ditë, një ose dy herë në ditë. Shkumojeni me ujë dhe më pas shpëlajeni.