Uriage Hyseac Cleansing Cream *150 ML

Uriage Hyseac Cleansing Cream *150 ML

Lekë 1,750.00
Title:  
Krem larës i cili eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt nga lëkura. 

150 ml

Krem larës i cili eliminon papastërtitë dhe sebumin e tepërt nga lëkura.

Kompleksi i patentuar Cerasterol-2F ristrukturon, ushqen dhe qetëson lëkurën. Ky krem ​​mund të përdoret si në fytyrë ashtu edhe në trup. Lëkura do të jetë më e pastër, e freskët dhe e shëndetshme.

Përbërësit aktivë:

  • Piroctone Olamine – agjent i fuqishëm antifungale, ndihmon në pastrimin e lëkurës duke rregulluar florën e saj bakteriale.
  • Uji termal Uriage – i pasur me kripëra minerale qetëson lëkurën dhe lehtëson ndjesitë e shqetësimit.

Karakteristikat:

  • Jo-komedogjenik.
  • Pa sapun.

Vendoseni kremin mbi lëkurën e lagur. Masazhojeni butë duke krijuar shkumë, më pas shpëlajeni. Përdoreni në mëngjes dhe mbrëmje. Shmangni kontaktin me sytë.

Shiko edhe