Uriage Hyseac Fluid SPF 50+* 50 ML

Uriage Hyseac Fluid SPF 50+* 50 ML

Lekë 2,650.00
Title:  
Hyseac Fluid ofron mbrojtje efektive nga dielli me vetitë e përshtatura posaçërisht për lëkurën mikse-të yndyrshme me teksturë jo ngjitëse.

50 ml

HYSÉAC Fluid SPF50 + ofron mbrojtje efektive nga dielli me vetitë e përshtatura posaçërisht për lëkurën mikse-të yndyrshme me teksturë jo ngjitëse

  • Ofron një mbrojtje shumë të lartë UVA-UVB falë një kompleksi të ri shumë efektiv filtrimi pa octocrylene
  • Ekstremisht hidratues, ky produkt përmban përbërës aktivë që zvogëlojnë dehidratimin. 
  • Siguron një efekt të qëndrueshëm matifikues falë ekstraktit të jamballit, i cili zvogëlon sebumin e tepërt dhe në këtë mënyrë parandalon shfaqjen e njollave të reja.

Përbërësit aktivë:

  • Ujë termal Uriage
  • Kompleks efektiv filtrimi
  • Ekstrakt likuiricia
  • Agjent matifikues
  • Hipoalergjik
  • Jo komedogjenik
  • Pa alkool

Të aplikohet një sasi të mjaftueshme në mënyrë të njëtrajtshme para se të ekspozoheni në diell. Aplikoni përsëri çdo dy orë.

Shiko edhe