Uriage Hyseac Purifying Oil * 100 ML

Uriage Hyseac Purifying Oil * 100 ML

Lekë 1,700.00
Title:  
 Vaj, i cili pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. 

100 ml

Uriage Hyseac Purifying Oil është hapi i parë thelbësor për lëkurë të pastër, dhe të butë.

 • Ky vaj pastron butësisht lëkurën nga papastërtitë. Pa mbetje yndyrore, lë lëkurën të freskët dhe të pastër.
 • Në këtë produkt kombinohet vaji i farës së zezë, i njohur për vetitë e tij pastruese, me një derivat të acidit malik me funksion keratorregullues që zhbllokon poret dhe heq sebumin e tepërt.
 • Baza e saj e butë për heqjen e përbërjes me vaj luledielli mund të përdoret në të gjithë fytyrën dhe largon edhe make up-in e papërshkueshëm nga uji.
 •  I pasur me vitaminë E antioksidante.

Përbërësit aktivë:

 • Vaj Luledielli
 • Vaj i Farës së zezë
 • Derivat i Acidit Malik
 • Derivat i Vitaminës E

 • Vendosni 1 ose 2 pompa vaji në pëllëmbët e duarve të thata. 
 • Aplikojeni me delikatesë në fytyrë të thatë duke përdorur lëvizje rrethore. 
 • Shtoni pak ujë për të përzier vajin i cili kthehet në qumësht. 
 • Shpëlajeni tërësisht.

Shiko edhe