Uriage Hyseac Purifying Toner * 250 ML

Uriage Hyseac Purifying Toner * 250 ML

Lekë 1,900.00
Title:  
Tonik i cili, përsos teksturën e lëkurës dhe eleminon shkëlqimin falë një kombinimi acidesh.

250 ml

Uriage Hyseac Purifying Toner është një solucion tonik, i cili ngushton poret, përsos teksturën e lëkurës dhe eleminon shkëlqimin falë një kombinimi me acide mikro-eksfoliant ( Acid Glikolik, Malik dhe Laktik). 

Ndihmon në eleminimin e qelizave të vdekura dhe stimulon ripërtëritjen e qelizave, duke i dhënë lëkurës një pamje më të freskët, të ndritshme dhe gjithashtu të butë. 

Eleminon papërsosmëritë e lëkurës dhe ofron një ndjesi freskie. Përfundimisht lëkura do të jetë e matifikuar.

  • Jo komedogjenik.
  • Testuar dermatologjikisht.
  • Pa parabene.
  • Pa silikone.
  • Pa sulfate.

  • Aplikojeni tonikun pas pastrimit të fytyrës dhe para aplikimit të rutinës ditore. 
  • Vendoseni në të gjithë fytyrën duke i kushtuar vëmendje zonës T dhe ballit. 
  • Shmangni kontaktin me sytë. 
  • Pa shpëlarje. 
  • Përdoreni 1 herë në ditë.

Shiko edhe