Uriage Waterproof Eye Make-Up Remover * 100 ML

Lekë 1,711.00
Title:  
Pastrues për heqjen e makiazhit i cili është krijuar posaçërisht për gratë me sy të ndjeshëm.

100 ml

Pastrues për heqjen e makiazhit i cili është krijuar posaçërisht për gratë me sy të ndjeshëm. 

Mund të largojë edhe grimin më intensiv.
Largon make up-in

  • Efektiviteti i heqjes së make-upit është për shkak të formulës së tij me dy faza: faza e vajit shpërndan përbërjen e papërshkueshme nga uji ndërsa faza ujore largon ndjenjën e yndyrës.
Zbut
  • Me ujin me Lule Misri dhe Ujin Termal Uriage, ky pastrues make-up zbut dhe lë pas një ndjenjë rehatie.

Tundeni mirë para çdo përdorimi për të përzier 2 fazat së bashku. Aplikoni një pambuku të njomur me locion në secilin sy të mbyllur. Prekni butësisht pambukun në qepallë për 10 sekonda, për të shpërndarë mirë hijen e syve, dhe më pas fshijini qerpikët pa i fërkuar, nga rrënja drejt majës.

Shiko edhe