Uriage Xemose Moisturizing & Repairing Lipstick * 4 G

Uriage Xemose Moisturizing & Repairing Lipstick * 4 G

Lekë 1,100.00
Title:  
Lipstick riparues ,që hidraton buzët.

4 g

Uriage Xemose Moisturizing & Repairing Lipstick, i pasur me Gjalpë Shea dhe Vitamina E dhe C me veti antioksiduese, ky lipstick ushqen dhe mbron në mënyrë efektive buzët nga sulmet e jashtme dhe rikthen rehatinë dhe butësinë e tyre.
Përbërja e tij, e pasuruar me Acid Hialuronik, i jep hidratim çdo përdorimi

Përbërësit aktivë:

  • Acidi Hialuronik, Gjalpi Shea, Vitaminat E dhe C.
  • Hipoalergjik, pa aromë.

Aplikojeni në buzë aq shpesh sa të nevojitet.

Shiko edhe