Urisen Plus * 14

Urisen Plus * 14

Lekë 1,520.00
Title:  
Suplement ushqimor për mirëqënien e traktit urinar.

14 bustina

Urisen Plus është një suplement ushqimor, i cili përmban Ekstrakte të koncentruar të Boronicës së Kuqe, Lactobacillus Acidophillus, Vitaminë C dhe Ekstrakte të Asparagut.

  • Boronica dhe Asparagus favorizojnë funksionimin normal të traktit urinar dhe drenimin e lëngjeve të trupit.
  • Asparagu ka edhe veti depurative për organizmin.
  • Vitamina C ndihmon sistemin imunitar të funksionojë siç duhet.
  • Lactobacillus Acidophillus, i cili gjendet në një bustinë të veçantë për të mos humbur vetitë e tij, favorizon ekuilibrin e florës bakteriale.

1 + 1 bustina në ditë për t'u tretur së bashku në një gotë të madhe me ujë (150 ml), një herë në ditë mundësisht në mëngjes me stomak bosh. Këshillohet të pini jo më pak se një litër ujë gjatë ditës.

  • Mbajeni larg fëmijëve nën tre vjeç. 
  • Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. 
  • Suplementet nuk synojnë të zëvendësojnë një dietë të larmishme dhe të ekuilibruar dhe një mënyrë jetese të shëndetshme.

Shiko edhe