Vichy Aqualia Thermal Rich 50 ML

Vichy Aqualia Thermal Rich 50 ML

Lekë 3,690.00
Title:  
Hidratues për lëkura të thata.

50 ml

Përkujdesje e formuluar specifikisht për hidratimin e lëkurave të thata dhe shumë të thata.

  • Përmban Ujë Termal Vichy, Acid Hialuronik me origjinë natyrale dhe Mannose duke forcuar hidratimin dhe zvogëluar humbjen e ujit të lëkurës.
  • Që nga aplikimi i parë, lëkura hidratohet menjëherë, është e butë dhe e mbrojtur nga ndotja.
  • Lëkura është e hidratuar për 48 orë, është më me ndriçim dhe poret ngushtohen.
  • Formulë hipoalergjike. E testuar nën kontroll dermatologjik.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër.

Shiko edhe