Vichy Capital Soleil Dry Touch SPF 30* 50 ML

Vichy Capital Soleil Dry Touch SPF 30* 50 ML

Lekë 3,000.00
Title:  
Mbrojtës dielli me SPF 30 për fytyrën, veçanërisht për lëkura mikse dhe të yndyrshme.

50 ml

Capital Soleil Dry Touch SPF 30 ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga efektet e dëmshme të diellit dhe rrezet e tij UV. 

Ka një teksture të butë, të thatë, pa shkëlqim, rezistent ndaj ujit. Formulimi përfshin një sistem filtri me spektër të gjerë dhe Mexoryl me bazë fotostabile UVA-UVB.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Ujë termal mineralizues Vichy

Aplikoni kremin në fytyrë, qafë dhe dekolte, 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikojeni pas notit, djersitjes ose tharjes së lëkurës. Shmangni zonën e syve.

Shiko edhe