Vichy capital soleil mattifying 3in1 spf 50+ *50ml

Vichy Capital Soleil Mattifying 3In1 Spf 50+ * 50 ML

Lekë 3,000.00
Title:  
Krem matifikues me faktor mbrojtës 50+.

50 ML

Mbroni lëkurën tuaj gjatë gjthë vitit me kremin Vichy Capital Soleil Mattifying SPF 50+.
  • Krem dielli me spekter të gjerë mbrojtës ndaj rrezeve UVA dhe UVB, absorbon yndyrën e tepërt duke dhënë efekt matifikues që zgjat gjithë ditën.
  • Teksturë e lehtë e cili përthithet shpejt pa lënë shenja të dukshme në lëkurë.
Përdorim I përditshëm. Aplikoni në të gjithë sipërfaqen e fytyrës e të qafës. Shmang kontaktin me sytë.

Shiko edhe