Vichy Dermablend Fond De Teint Fluide Correcteur 16H * 30 ML

Lekë 3,700.00
Ngjyra:  

Fondatinë fluide me mbulim të lartë.

30 ml

Fondatinë me mbulim të lartë dhe teksturë fluide. 

Mbulon imperfeksionet, rrathët e zinj poshtë syve si dhe njollat në lëkurë pa lënjë shenja të dukshme apo shkëlqim.
Përhapet në mënyrë uniforme dhe homogjene.

Aplikojeni fondatintën me furçë ose sfungjer kozmetik nga qendra drejt periferisë së fytyrës.

Shiko edhe