Vichy Eau Thermale Mineralisante * 150 GR

Lekë 1,080.00
Title:  
Ujë termal për lëkurë sensitive.

150 gr

Vichy Eau Thermale Mineralisante është një ujë vullkanik, i pasur me minerale, me veti shumë të mira antioksidante. Hidraton, freskon dhe zbut lëkurën.

Përbërja e tij me 15 Minerale forcon barrierën natyrale të lëkurës nga agresorët e jashtëm.

Për të gjitha tipet e lëkurës:

  • Testuar dermatologjikisht.
  • Pa parabene.
  • Pa fragranca.
  • Hipoalergjik.
  • Testuar në lëkurë sensitive.

Spërkateni në fytyrë 4-5 cm larg saj, para aplikimit të make-up, ose gjatë ditës sa herë të jetë e nevojshme.

Mund të përdoret për të njomur furcat dhe sfungjerat e make-up.

Shiko edhe