Vichy Homme Sensi-Baume Soothing After-Shave Balm*75 ML

Vichy Homme Sensi-Baume Soothing After-Shave Balm*75 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Krem qetësues pas rroje për lëkurë të ndjeshme.

75 ml

After-Shave Balm është një xhel me efekt qetësues dhe freskues për lëkurën pas rrojes, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë edhe ato të ndjeshme.

Projektuar për t’u përdorur çdo ditë pas rrojes, ky produkt rigjallëron dhe rikthen shëndetin natyral të lëkurës ditë pas dite, duke e lejuar atë të ndihet më komode dhe më pak e irrituar.

  • Tekstura: xhel
  • Problematikat e lëkurës: acarim, skuqje, shqetësim pas rrojes
  • Mosha: 13 vjeç +
  • Lloji i lëkurës: të gjitha llojet e lëkurës, përfshirë ato të ndjeshme.
  • Përfitimet kryesore: qetëson lëkurën dhe e ruan atë të shëndetshme.
  • Formuluar pa: alkool, aromë, paraben.
  • Uji Mineralizues Vichy, i cili është i pasur me 15 minerale, ndihmon në forcimin e barrierës së lagështisë së lëkurës për të ndihmuar në mbrojtjen e lëkurës nga faktorët e jashtëm.
  • Kalciumi ka efekt antioksidues, rregullon qarkullimin qelizor, ndihmon në mirëmbajtjen e funksionit të barrierës lipidike të lëkurës dhe rregullon prodhimin natyror të sebumit të lëkurës.

Vendosni pas rrojes kremin në fytyrë dhe qafë.