Vichy Ideal Soleil Ultra-Melting Milk-Gel SPF 30 * 200 ML

Vichy Ideal Soleil Ultra-Melting Milk-Gel SPF 30 * 200 ML

Lekë 3,400.00
Title:  
Qumësht me faktor mbrojtës 30, për fytyrën dhe trupin.

200 ml

Vichy Ideal Soleil Ultra-Melting Milk-Gel SPF 30 është një qumësht, me mbrojtje mesatare, i formuluar për lëkurë sensitive. Mund të përdoret në lëkurë të thatë ose të njomë.

Sistemi Mexoryl XL ofron mbrojtje optimale para dhe pas notit ose aktiviteve sportive. Teknologjia WET TECHNOLOGY mundëson refuzimin e ujit, në mënyrë që mbrojtja optimale të ruhet edhe ne lëkurë të lagur.

Tekstura e tij përhapet shumë mirë në lëkurë, pa lënë shenja të bardha.

Pa parabene. Hipoalergjike.

Aplikojeni në lëkurë të thatë ose të njomë, pas notit ose aktiviteteve sportive.

Shiko edhe