Vichy Liftactiv Serum 10 Eyes & Lashes

Lekë 4,730.00
Title:  
Serum kundër rrudhave për zonën e syve.

15 ml

Një serum kundër rrudhave për sytë dhe qerpikët, me fuqi të dyfishtë për të lëmuar dhe ndriçuar lëkurën rreth zonës delikate të syve, duke hidratuar gjithashtu qerpikët.

  • Formula e testuar nga dermatologu dhe okulisti me Rhamnozë, Acid Hialuronik të Pastër dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me 15 minerale.
  • Përmirëson dukshëm pamjen e rrudhave poshtë syve dhe ndihmon në forcimin e lëkurës rreth syve.
  • Forcon dukshëm dhe rregullon qerpikët.
  • Teksturë e lehtë dhe formulë që përthithet menjëherë në lëkurë.
  •  Pa parfum.


Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje duke e masazhuar butësisht nën konturin e syve dhe mbi qepallë.

Shiko edhe