Vichy LiftActiv Supreme Eye Cream 15 ML

Lekë 3,990.00
Title:  
Trajtim anti-rrudhë për zonën përreth syve.

15 ml

Krem anti-rrudhë për zonën delikate të syve, përfshirë kapakët e syve.

Përmban: Kafeinë, Ramnozë dhe Ujë Vullkanik Vichy të pasur me minerale.

  • Përmirëson pamjen e rrudhave , zbut pamjen e qeseve nën sy dhe minimizon rrathët e zinj.
  • Tekstura e trashë dhe kremoze shkrihet menjëherë në zonën e konturit të syve, ndërsa është jo ngjitëse dhe jo e yndyrshme.
  • E lë lëkurën të ndjehet më e fortë, e hidratuar dhe e lëmuar.


Aplikoni produktin çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë, përreth zonës së syve.

Shiko edhe