Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 * 30 ML

Vichy Liftactiv Supreme Serum 10 * 30 ML

Lekë 5,350.00
Title:  
Serum kundër rrudhave.

30 ml

Serum kundër rrudhave dhe hidratues i formuluar me 10% Rhamnose dhe Acid Hialuronik të pastër për të përmirësuar dukshëm pamjen e vijave të holla dhe rrudhave përfshirë rrudhat e ballit, rrudhat në konturin e syve dhe rrudhat e qafës. 

Përmirëson dukshëm pamjen dhe qëndrueshmërinë e lëkurës. Lëkura duket më rinore dhe e shëndetshme. Tekstura e lehtë lejon absorbimin e shpejtë në lëkurë duke e bërë atë të ndjehet më e lëmuar, më e butë dhe e hidratuar. Serum pa shkëlqim dhe aromë e zgjedhur.

  • Adenozina i jep lëkurës energji, lufton rrudhat dhe shenjat e plakjes.
  • 10% Rhamnose stimulon prodhimin e kolagjenit dhe elastinës në lëkurë, duke ndihmuar në zvogëlimin e rrudhave.


Aplikojeni në mëngjes dhe/ose mbrëmje, shpërndani disa pika serum në të gjithë fytyrën. Mund të aplikohet ose nën kremin e ditës ose të natës ose në varësi të nevojave të lëkurës tuaj.

Shiko edhe