Vichy LiftActiv Vitamin C Serum*10ML

Lekë 5,900.00
Title:  
Serum me veti antioksiduse.

10 ml

Serum me përmbajtje 15% Vitaminë C të pastër dhe Acid Hialuronik për lëkurë më të shndritshme dhe më të fortë.

  • Serumi LiftActiv Vitamin C është i pastër, i fuqishëm, me një formulë minimaliste prej vetëm 11 përbërësish që është pa paraben dhe pa aromë.
  • Shtesa perfekte për rutinën tuaj të përditshme kundër plakjes.
  • Formula e pastër dhe e fuqishme antioksiduese ndihmon në trajtimin e tonit të pabarabartë të lëkurës dhe ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes së lëkurës.

Aplikoni butësisht serumin në fytyrën e pastruar më parë, 2 herë në ditë. Mund të përdoret vetëm ose poshtë një kremi hidratues.

Shiko edhe