Vichy Mineral 89 Eyes *15 ML

Lekë 2,800.00
Title:  
Krem për zonën rreth syve, me veprim anti-rrudhë dhe hidratues.

15 ml

Vichy Minéral 89 krem riparues është një përkujdesje e formuluar veçanërisht për konturin e syve. Ai lejon ndriçimin dhe freskimin e konturit të syrit.

Kjo përkujdesje e syrit përmban një formulë unike që bashkon Ujin Termal të Vichy, Acidin Hialuronik që forcon barrierën e lëkurës, me origjinë natyrale, e cila hidraton lëkurën dhe Kafeina e njohur për veprimin kundër shenjave të moshës.

Që nga aplikimi, konturi i syve është i hidratuar përgjatë 24 orëve, rrudhat dhe vijat e holla zbuten dhe rrathët e zinj reduktohen. Pamja juaj është më pak e lodhur.

  • E testuar në lëkura të ndjeshme, e përshtatshme për çdo tip lëkure.
  • E testuar klinikisht. E testuar oftalmologjikisht dhe dermatoligjikisht.
  • Formule hipoalergjike. Pa alkool. Jo komedogjenike.


Vendoseni butësisht rreth zonës së syve deri në përthithje të plotë të kremit.

Shiko edhe