Vichy Mineral 89 Skin Fortifying Daily Booster * 50 ML

Vichy Mineral 89 Skin Fortifying Daily Booster * 50 ML

Lekë 4,600.00
Title:  

Hidratues për të gjitha tipologjite e lëkurave.

 

50 ml

Zbuloni një gjeneratë të re të hidratuesve të fytyrës, duke kombinuar ujin e pasur me 15 minerale me acidin hialuronik për të forcuar lëkurën dhe duke e bërë më rezistente ndaj plakjes të shkaktuar nga ndotja, stresi dhe lodhja.

Hidratuesi i fytyrës Mineral 89, me 89% ujë termal mineral , jep një hidratim të thellë për një lëkurë të shëndetshme plot shkëlqim.

  • Teksturë e lehtë, transparente, që përthithet shpejt duke e lënë lëkurën të butë dhe të hidratuar.
  • Jo e yndyrshme. Nuk ngjit. Nuk lë shkëlqim në lëkurë.
  • Formulë hipoalergjike.
  • Pa silikon, paraben, parfum, alkool.
  • E testuar në lëkura të ndjeshme.

Aplikoni 2 pika pas pastrimit të lëkurës në mëngjes dhe darkë. Përdoreni si një hidratues të rregullt të fytyrës ose si hapin e parë të rutinës të përkujdesjes së lëkurës. Shpërndajeni me lëvizje rrethore, pa ushtuar shumë presion.

Shiko edhe