Vichy Normaderm 3IN1 *125 ML

Vichy Normaderm 3IN1 *125 ML

Lekë 1,950.00
Title:  
Pastrues për fytyrat e yndyrshme me veprim 3në1.

125 ml

Vepron si pastrues, skrab dhe maskë është një zgjidhje për lëkurat e yndyrshme dhe të prirura ndaj imperfeksioneve.

Kur lëkura prodhon shumë yndyrë dhe bëhet e mbingarkuar, e bllokuar dhe e prirur ndaj papërsosmërive, ajo ka nevojë për kujdes për ta bërë të ndihet sërish e freskët.

I pasur me veti qetësuese dhe argjilë të pastër, duke e bërë atë të përsosur edhe për lëkurë të ndjeshme.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

  • Argjila
  • Uji mineral Vichy
Përfitimet kryesore:
  • Trajtimi 3 në 1 që mund të përdoret si pastrues, skrab ose maskë.
  • Largon papastërtitë dhe sebumin e tepërt.
  • Pastron intensivisht dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës.
  • Lëkura lihet e qetë, e freskët dhe e rehatshme.
  • I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme.
  • Hipoalergjike.


Të aplikohet në mëngjes dhe në darkë për pastrimin e fytyrës.

Shiko edhe