Vichy Normaderm Phytosolution Double-Correction Daily Care *50ML

Lekë 3,070.00
Title:  
Hidratues me veprim të dyfishtë që lufton imperfeksionet ndërkohë që hidraton lëkurën për 24 orë.

50 ml

Hidratues me veprim të dyfishtë, për lëkura të yndyrshme, me tendencë për akne.

Ky krem i lehtë është lehtësisht i përthithshëm, lufton imperfeksionet duke rivitalizuar dhe hidratuar lëkurën deri në 24 orë. Për më tepër, për të mbrojtur barrierën e lëkurës dhe për të kontrolluar shfaqjen e yndyrës së tepërt, Normaderm Phytosolution e lë lëkurën të butë dhe më të pastër. E testuar dermatologjikisht.

Rezultatet

  • Lëkura është e hidratuar për 24 orë.
  • Redukton shfaqjen e imperfeksioneve.
  • Përforcon funkionin e barrierës së lëkurës.
  • Lëkura është e mbrojtur nga ndotja.
  • Lëkura është më e pastër dhe rrezatuese.
  • Poret reduktohen dhe janë më pak të dukshme.

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të pastër, duke evituar zonën rreth syve. Bazë shumë e mirë make-up.

Shiko edhe